Par mums

Baltic Forest SIA veiksmīgi strādā no 2000 gada,un ir Igaunijas lielākā meža nozares uzņēmuma Lemeks grupp meitas uzņēmums. Grupā ir apvienoti 28 uzņēmumi ar vairāk kā 800 darbavietām.Baltic Forest SIA nodrošina aptuveni 25 darbavietas. Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir mežizstrāde,šķeldas ražošana un apaļkoku iegāde krautuvēs pie ceļa.

Sadarbības partneri galvenokart ir Zviedrijas,Dānijas,Vācijas,Polijas,Somijas,Igaunijas uzņēmumi,bet nozīmīgu daļu apaļkoksnes piegādājam Lavijā strādājošiem uzņēmumiem.

Šodien Baltic Forest SIA ir mūsdienīgs uzņēmums ar atbilstošu tehnisko nodrošinājumu.19 gadu pieredze un darbs nozarē ir kā apliecinājums uzticamai sadarbībai ar privāto mežu īpašniekiem un meža nozares uzņēmumiem.

Baltic Forest SIA ir sertificēts uzņēmums,kas paredz legālu koksnes apriti un izcelsmi.

Mums ir divi koksnes piegādes ķēžu sertifikāti- 

 /docs/826/TT-COC-003306.pdf

 /docs/826/TT-PEFC-COC105.pdf

Jaunumi!!

***  Ipērkam zarus šķeldošanai pie ceļā, kā arī pērkam zaru kaudzes cirsmā un uz lauka.

*** Lemeks grupp ceļ finiera saplākšņa ražotni Igaunijā. AS Estonian Plywood.

***  Papildus informācija par Baltic forest un grupu . www.lemeks.ee

*** SVARĪGI!!! Sakarā ar sertificēšanas prasībām par legālu koksnes izcelsmi, kuras stāsies spēkā 2018. gada martā. Privāto mežu īpašniekam nav prasība/uzstādījums stāties asociācijās, biedrībās vai citās organizācijās, lai koksne būtu pārdodama ar legālu izcelsmi, vai sertificēta. Piegādājot (pārdodot) apaļkokus sertificētam uzņēmumam (zāģētavai), vai pārdodot tos pie ceļa, ir jāiesniedz ciršanas apliecinājums uz meža īpašnieka vārda, ja apaļkoki pieder meža īpašniekam. Tas paredz legālu koksnes izcelsmi, līdz ar to apaļkoki "kļūtu kontrolēti" - sertificēti.

Lai privāto mežu īpašniekam būtu ērti,droši un legāli veikt meža darbus savā mežā, realizēt koksni un tā būtu sertificēta. SIA "Baltic forest" kā sertificēts uzņēmums nodrošina šādu legālu meža darbu veikšanu Jūsu meža īpašumā, un nepieciešamo dokumentu nokārtošanu, lai Jūsu koksne būtu sertificēta un realizējama, meža darbi legāli, ko paredzēs jaunās izmaiņas!!

 

Jūras iela 18, Salacgrīva,Salacgrīvas novads, LV-4033, Latvija

Logo +371 64071102 mob.+371 26555924 Ernests
Logo +371 64071103
Logo ernests@balticforest.lv